Loft White & Jack Black

Šviestuvai, kurių gamybai panaudotos tik ekologiškos medžiagos. Šie Little Greene dizainerių Joff ir Ollive šviestuvai - tai modernus sprendimas pasauliui, vis labiau besirūpinančiam ekologija ir aplinkosauga, bet nenorinčiam dėl to aukoti supratimo apie grožį. Tokie lubiniai šviestuvai sukurti iš perdirbamo storo popieriaus, kuris yra patvarus ir tvirtas. Armonikėlės dizaino šviestuvai nudažyti dviejomis skirtingomis spalvomis. Žinoma, paviršiui pasirinkti neprilygstamos kokybės ir nuostabių spalvų Little Greene ekologiški dažai. Tai puikūs lubiniai šviestuvai, kuriuos priims įvairaus stiliaus interjerasMinimalistinis interjeras pasipildys kokybiška detale, kuri suteiks lengvumo, vaikų kambario interjeras pralinksmins žaismingomis spalvomis, o miegamojo dizainas nudžiugins romantišku ir jaukiu apšvietimu.

Šviestuvų išmatavimai:

aukštis - 300 mm,
plotis (viršus) - 270 mm,
plotis (apačia) - 400 mm.

Pakuotėje yra šviestuvo gaubtas ir surinkimo instrukcija, kuria labai paprasta naudotis. Elektros lemputės ir elektros lemputės lizdo pakuotėje nėra.

Suma: 79,00 €
Minimalus kiekis: 1 vnt.
Svoris: 2kg.

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.