Dažų paletė nemokamai

Jei nusprendėte, kad jums reikalingi dažai sienoms, o gal apskritai vidaus dažai, dažų paletė yra pirmas žingsnis, nuo kurio patariame pradėti kurti savo unikalų namų interjerą. 

 

Kodėl verta užsisakyti tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene dažų paletes?

 

Dažų paletė į jūsų namus atkeliaus nemokamai.

• Kiekvienas spalvos lapelis ne atspausdintas spausdintuvu, o nudažytas tikrais dažais, tad paletės spalvų tonai idealiai atitinka realius dažus, kuriais dažysite savo namų sienas ar kitus paviršius.

• Tiek Farrow & Ball, tiek Little Greene dažų paletėse visi lapeliai nudažyti matinės emulsijos dažais, nes būtent jie geriausiai atskleidžia tikrąją spalvą.

• Kitoje dažų paletės pusėje – trumpa informacija apie konkrečius dažus: pavadinimas, numeris, glaustas aprašymas.

• Taip pat rasite svarbią praktinę informaciją: kokiems paviršiams tinka tam tikri dažai, kokios talpos induose jie parduodami, kokio dydžio plotą (kv.m.) padengia.

• Parodytas vienos spalvos, kuria nudažyti skirtingi paviršiai, pavyzdys, tad patys įvertinsite, kaip skiriasi tos pačios spalvos niuansai ir  blizgumas.

• Informacija Farrow & Ball dažų paletėje pateikta anglų k., Little Greene – anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, olandų k.

 

Kai išsirinksite labiausiai patikusias spalvas, kitas mūsų rekomenduojamas žingsnis - nemokami dažų mėginėliai. Čia yra Farrow & Ball dažų mėginėliai, o čia - Little Greene dažų mėginėliai.

 

Norite įsitikinti, ar teisingai suskaičiavote jums reikalingą dažų kiekį? Paskambinkite pasitarti su Namai ir objektai konsultantais.

 

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Neradote, ko ieškote?

Užpildykite trumpą užklausos formą, kurioje pateikite savo pageidavimus ar klausimus bei mes susisieksime su Jumis. Gaukite visą informaciją apie siūlomus produktus, paslaugas ir įrankius. Norėdami užpildyti formą spauskite čia.